Wil je een Coronaproof evenement op jullie eigen locatie of in het bedrijfpand organiseren? Dan kan Advance Events je zeker helpen. Al meer dan 15 jaar zijn wij specialist in het organiseren van bedrijfsfeesten en events op eigen locatie. Of het nu gaat om een Open Dag, een eindejaarsborrel, een personeelsfeest of een kerstevent, wij bedenken een creatief plan en zorgen voor een perfecte uitvoering. Benieuwd hoe een Coronaproof event eruit ziet? Bekijk de vlog.
Speciaal voor de Kerst en het Eindejaar van 2020, hebben wij een leuk en verrassend (Coronaproof) evenconcept bedacht. Naast jullie eigen bedrijfspand creëren we een Winter Wonderland Festivalsetting in de sfeer Cozy Winter (warm) of Icy Winter (modern). Vervolgens zorgen we voor foodtrucks, stretchtenten, drankjes, vuurkorven, fleechdekens, terrasheaters en een zitplaats voor alle gasten, verdeeld over hoge en lage zitjes. Middels allerlei extra aanvullingen, zoals entertainment en amusement, kun je het winterevent of kerstevent helemaal naar wens inrichten. We leveren zelfs kerstpakketten in het thema! Mogelijk vanaf 100 gasten. Offerte aanvragen
Dit is onze nieuwste aanwinst! Een online Kerst Borrelshow, opgenomen in onze eigen studio, in combinatie met een Online Kerstmarkt. Een Online Kerstevent dat het gevoel geeft van een Live Event!
Laat je inspireren door de evenementen die wij op het eigen bedrijf, op eigen locatie of op het eigen bedrijfsterrein van andere opdrachtgevers hebben georganiseerd.
Relatie-events, openingen, jubileumfeesten, open dagen, personeelsfeesten, personeelsweekend... Als deskundig evenementenbureau worden we door veel grote en kleine bedrijven voor de organisatie van live en online evenementen ingezet.